WIELKIE KOSMICZNE NAUKI JEZUSA Z NAZARETU

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 10,21 zł 10.21
Cena w innych sklepach: 13,08 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wielkie kosmiczne nauki Jezusa z Nazaretu w praktycznym formacie kieszonkowym, aby te cenne pomoce, które książeczka zawiera (jest to wyciąg z dzieła "Wewnętrzna Droga"), można było mieć zawsze przy sobie! Wypowiedzi Ducha zawarte w wielkich kosmicznych naukach oferują czytelnikowi wsparcie, prowadzenie i pomoc w każdej życiowej sytuacji.
W tej książce darowane nam jest wielkie duchowe dzieło nauczające. On, wielki Duch, Chrystus, wprowadza nas przez swoje najwyższe objawienia, dane poprzez naszą siostrę Gabrielę, w nasze duchowo-boskie dziedzictwo, w odwieczne prawo miłości. Z perspektywy tego Prawa wyjaśnia nam też prawo siewu i zbioru, prawo kauzalne, i w ten sposób wskazuje nam, jak możemy krok za krokiem wydostać się z ograniczeń ludzkiego ja, ze związania i zawikłania naszych losów.
Bóg, Odwieczny w Chrystusie, powierzył naszej siostrze Gabrieli, która całkowicie poświęciła Mu swoje życie, najwyższe dary łaski, rozwijając jej wnętrze na tyle, że "kamień mędrca", to co boskie, rozbłyskuje w niej tak, że może ona wyjaśnić święte Słowo dla każdego stopnia świadomości, aby każdy człowiek mógł przeczuć i zrozumieć, co to znaczy być duchem z Jego Ducha.
Ta święta księga, skarb z niebios, dana jest wszystkim, którzy chcą ją przyjąć jako swoją duchową własność. Samym rozumem człowiek nie może pojąć tego, co niebo przygotowało dla tych, którzy do nieba dążą.
Święte Słowo, Absolutne Prawo, właśnie w tym czasie, w czasie przełomu i rozkwitania tego, co duchowe, znajdzie swoje miejsce wśród tych, którzy pragną przeistoczyć się w Duchu Chrystusowym. Jak bowiem miałaby się dokonać duchowa ewolucja ludzkości bez znajomości Absolutnego Prawa i bez wiedzy o tym, jak ono może być zastosowane we właściwy sposób w życiu codziennym? Jakże inaczej mogłoby się rozwinąć nowe człowieczeństwo, nowa etyka i moralność, prawdziwe chrześcijaństwo - prachrześcijaństwo? Jedynie przez to - że to, co duchowe, to, co boskie, coraz bardziej przeniknie życie ludzi - powstanie świetliste królestwo Chrystusa, Królestwo Pokoju, z ludźmi, którzy spełniając niebiańskie Prawo na ziemi, będą żyć podobnie jak w niebie.
Tak więc przyjmijmy we właściwy sposób ten dar niebios, pouczenia z Absolutnego Prawa, i dane nam w świetle tego Prawa wyjaśnienia do prawa kauzalnego. Siła promieniująca z Absolutnego Prawa uskrzydli nas, abyśmy mogli to, co jest w nas jeszcze ludzkie, rozpoznać, przezwyciężyć i dzięki temu oczyścić naszą duszę, i kroczyć dalej w życie w Duchu Bożym, które jest życiem w prawie Bożym, w wewnętrznym bycie.

AUTOR GABRIELE
TYTUŁ WIELKIE KOSMICZNE NAUKI JEZUSA Z NAZARETU
WYDAWCA STOWARZYSZENIE ,,GABRIELE-WYDAWNICTWO SŁOWO"
ROK WYDANIA 2004
OPRAWA OPRAWA BROSZUROWA
ILOŚĆ STRON 221
EAN 9788389460066
(230361)

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium